آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها

بولتن الکترونیکی "هاب انرژی"

صد و ششمین شماره بولتن الکترونیکی فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران "هاب انرژی"انتخابات مجمع عمومی فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسـته ایران برگزار شد

مجمع عمومی فــــــــــدراســــــــــیون صـادرات انــــــرژی و صـــنایع وابسـته ایـــــــران برگزار شد و اعضای هیئت مدیره مجمع عمومی از گروه‌های مختلف انتخاب شدند.


آمریکا در تحریم نفتی ایران شکست خورد

علی شمس اردکانی رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران معتقد است آمریکا نمی‌تواند صادرات نفت ایران را به صفر برساند، زیرا همراهی سایر کشورها را با خود ندارد. او تأکید می‌کند: قدرت مبتنی بر زور در طول سالیان گذشته همواره گفتمان غالب دولت‌های آمریکایی بوده است.


شدت مصرف انرژی سه برابر میانگین دنیاست

تهران- ایرنا- عضو فــــــــــدراســــــــــیون صـادرات انــــــرژی و صـــنایع وابسـته ایـــــــرانگفت: ارزان قیمت بودن انرژی سبب شده تا شدت مصرف انرژی در ایران 2 تا 3 برابر میانگین جهانی باشد.


مودودی سرپرست سازمان توسعه تجارت شد

مجتبی خسروتاج به‌واسطه اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان از سازمان توسعه تجارت رفت و محمدرضا مودودی با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت، به سرپرستی این سازمان منصوب شد.


تماس با ما

آدرس فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران

آدرس: ایران - تهران - خیابان سمیه
بعد از چهار‌ راه دکتر مفتح
کوچه جلیل مژدهی شماره 1 طبقه 2

کدپستی: 1991644791
تلفن‌های تماس: 88305258 021 - 88825110 021

ایمیل دبیرخانه : [email protected]

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
دسترسی سریع

معرفی فدراسیون

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران بمنظور ساماندهی تشکلی فرایندهای تولید و صادرات کالاها و خدمات صنايع انرژي ايران و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در حوزه صادرات كالا و خدمات حوزه انرژي ايران و دفاع از منافع مشروع اعضاء، فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران تشکیل گردیده است.

ساعت سرور

امروز، پنج شنبه 01 آذر 1397 12:09 ق.ظ

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. شایان ذکر است جهت استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد