حضور بخش خصوصی ایران در بازارهای جهانی انرژی پررنگ می شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روز چهارشنبه 9 اسفند 1402 در حاشیه هفدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه و در حضور مجید اوجی وزیر نفت کشورمان و الکساندر نواک معاون نخست وزیر روسیه تفاهم‌نامه ای ما بین فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به عنوان یک تشکل خصوصی و دیمتری شارونوف رئیس انجمن متخصصان صنایع نفت،پتروشیمی و برق فدراسیون روسیه به امضا رسید، تفاهم‌نامه ای که رویکرد و آینده خوبی را برای فعالان انرژی کشور در بخش خصوصی فراهم خواهد کرد.

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران با حضور در اجلاس مشترک همکاری اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و روسیه ثابت کرد که در یک مقام بخش خصوصی رویکردهای قابل تقدیر و موثری در روند تحقق برنامه‌های بخش انرژی کشور داشته است روندی که بدون شک می تواند الگوی خوبی برای سایر نهادها و تشکل های خصوصی کشور باشد.


دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom
معرفی فدراسیون

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران بمنظور ساماندهی تشکلی فرایندهای تولید و صادرات کالاها و خدمات صنايع انرژي ايران و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در حوزه صادرات كالا و خدمات حوزه انرژي ايران و دفاع از منافع مشروع اعضاء، فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران تشکیل گردیده است.

ادامه مطلب

انجمن‌ها و شرکت‌های عضو

ساعت سرور

امروز، آدینه 29 تیر 1403 3:46 ب.ظ

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. شایان ذکر است جهت استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد